Köfteci Yusuf

Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf

Türk mutfağında önemli bir yeri olan köfte, olmazsa olmazlardandır. Kıymanın farklı baharatlarla harmanlanıp değişik şekillerde kızartılmış ya da ızgaralanmış hali olan köfte, Köfteci Yusuf markası ile damak zevkini bilenlerin vazgeçilmezi arasında yerini aldı. Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş. Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik, Orhangazi, Gemlik, Yalova Yolu, Mudanya Yolu, İzmir Yolu), İzmir(Balçova Selway Outlet), markası olmuştur.

Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük (Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir – Susurluk, Görükle (Trio Yaşam Merkezi), Kocaeli (Baş iskele), Denizli (Merkez efendi) olmak üzere 16 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.
Hizmetimizi en mükemmel şekilde, belirlenmiş hedeflerle, kalite yönetim standartlarında, sürekli iyileştirme ve geliştirme prensipleriyle, tüm çalışanlarımızın etkin katılımını sağlayarak sunmaktayız. Amacımız; Türk kültürünün yöresel tatlarıyla harmanlanmış Köfteci Yusuf lezzetlerinin sunularak mutlu anlara dönüştürüldüğü, tüm dünyadaki insanların ulaşabilecekleri lezzet duraklarımızın açılması ve Türk ekonomisinin lokomotif bir markası olmaktır. Dürüstlük, insan ve güven olgusuyla misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin haklarını her durumda koruyarak, tabiatımızı zarara uğratmadan modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimimizi ve gelişimimizi devam ettirmektir.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf, DönerY, Burger Age, Ciğerce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.
Kendine özgü restaurant konsepti ile kalite ve hijyenden ödün vermeden hızlı işleyen bir sistemde müşterilerimize hizmet veriyoruz . Zamanın önemini biliyor ve iş planlamamızı bu bilinçle gerçekleştiriyoruz. Çünkü ; müşteri memnuniyetimizin temelinde, ürünlerimiz kadar , güler yüzlü personelimizden de geçtiğinin farkındayız. Köfteci Yusuf markasıyla damak tadını sevenleri, farklı bir köfte kültürüyle tanıştıran bizler,siz değerli müşterilerimize kesintisiz lezzet için durmadan çalışıyoruz. Çünkü biz, en iyi hayvanları sizin için seçer ,en iyi kasap ustalarımızla ,en hijyenik koşullarda bu etleri işler, gerçek lezzeti gerçek fiyata sizlere sunarız.
Çok yakında Kırıkkale, Ankara ve İstanbul’da hizmetinizdeyiz.